niedziela, 16 października 2011

Suplementacja – drogi zbytek czy rzecz współcześnie konieczna?

Z mojej strony dzisiaj nie usłyszycie zbyt wiele. Głównie, dlatego, że mam Wam do zaprezentowanie arcyciekawy artykuł, osoby, którą nie dawno miałem przyjemność gościć na moim blogu. Mam na myśli Pana Krzysztofa Abramka. Pan Krzysztof z tego, co można o nim przeczytać na portalu goldenline.pl od 1999 roku aktywnie zajmuję się kwestiami związanymi ze zdrowiem. Od tego też czasu, sam mówi, przeczytał jak ponad 100 książek z dziedziny zdrowia, profilaktyki, samoleczenia, dietetyki, fizjoterapii, suplementacji i pokrewnych oraz wiele czasopism o analogicznej tematyce. Jest też autorem książek wydanych przez wydawnictwo Złote Myśli, min "Witaminy Minerały i Suplementy", oraz "Zdrowy sukces. Przez żołądek do sukcesu".
  Pan Krzysztof  Abramek ukończył również liczne kursy z powyższej dziedziny, w tym niektóre zakończone dyplomami. Tak, więc moim skromnym zdaniem, śmiało można Pana Krzysztofa nazwać ekspertem w dziedzinie suplementacja i prawidłowego odżywiania. 

Przeczytajcie, więc co Pan Krzysztof Abramek ma do powiedzenia w kwestii zdrowia i dietetyki. Ponieważ istnieje bardzo rozpowszechniona teza, że w pożywieniu są wszelkie niezbędne składniki potrzebne człowiekowi do zdrowego funkcjonowania, gdy tym czasem od dłuższego czasu mija się to z prawdą. Powyższa teza dodatkowo jest wzmacniana przez środowiska, które w znacznym stopniu mogłyby stracić na powszechnym rozumieniu, iż suplementacja nie jest tylko drogim zbytkiem, lecz czynnością współcześnie konieczną.


Na koniec, jeśli chciałbyś uzyskać dostęp do w pełni spersonalizowanej diety, ułożonej dokładnie pod Twoje zapotrzebowania proszę skorzystaj z tego formularza – chętnie pomogę.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...