Zapytaj mnie

Napisz do mnie i pytaj !!!

Stworzyłem Bloga PRO - Zdrowotnego, aby pomagać, pokazać czytelnikom inne podejście do własnego zdrowia, pomóc osiągnąć lepsze samopoczucie i zdrowie. Tematyką zdrowia interesuję się od przeszło dziesięciu lat. Przez cały ten okres zgromadziłem doświadczenia, praktyczne rozwiązania, które testowałem na sobie oraz najbliższych, a które w istotny sposób poprawiły nasze samopoczucie i stan zdrowia.

Za pomocą tego bloga staram się zachecić do smodzielnego myslenia i zgłębiania kwestii związanych z Twoim zdrowiem i samopoczuciem. Jeżeli masz jakieś pytania - napisz do mnie korzystając z poniższego formularza chętnie odpowiem na Twoje pytanie i zaprezentuję moje spostrzeżenia i doswiadczenia mogące mieć wpływ na Twoje samopoczucie.

Pamiętaj jednak, że nie jestem lekarzem i nie zajmuję się leczeniem. A choć każde moje doświadczenia zostało przetestowane na mnie, mojej rodzinie lub moich znajomych to jednak nie mogę dać gwarancji, że dokładnie tak samo bedzie i w Twoim przypadku. Zanim zadasz mi pytanie proszę zapoznaj się z Moją polityką prywatności dostępną TUTAJ.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...