Polityka Prywatności


Podstawowa zasada polega na tym, że nie sprzedaję i nie udostępniam osobom trzecim danych personalnych czy adresowych osób, które zapisały się na listę mailingową Blogu PRO - Zdrowotnego. Jednocześnie zapisując się na tą listę mailingową, zgadzasz się z jej polityka prywatności.

Będąc czytelnikiem Bloga PRO - Zdrowotnego oraz korzystając z innych serwisów autora tego bloga, możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię i adres e-mail. W przypadku formularzy zamówień będziesz proszony o podanie pełnych danych osobowych. Podane w formularzu dane, które umożliwiły zapisanie na listę mailingową, służą jedynie autorowi tego bloga, głównie do personalizacji wysyłanych maili.

Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, którą te dane dotyczyły.

Autor Bloga PRO - Zdrowotnego zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości zarówno informacyjnych jak i reklamowych, osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności.

W każdej chwili istnieje możliwość wypisania się z tej listy mailingowej. Wystarczy, kliknąć w odpowiedni link, umieszczony na końcu każdego maila. W takim wypadku Twoje dane zostaną na stałe usunięte z listy, co jednocześnie spowoduje, że przestaniesz otrzymywać jakiekolwiek wiadomości od autora Bloga PRO - Zdrowotnego.

Dane, które udostępniasz wpisując komentarze na blogu są ogólnodostępne. Z związku z tym nie ma możliwości zabezpieczenia ich przed wykorzystaniem przez osoby trzecie. Z związku z tym owe dane nie podlegają Polityce Prywatności.

Zastrzegam sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych emaili zarówno informacyjnych jak i reklamowych.

Stworzyłem Bloga PRO - Zdrowotnego, aby pomagać pokazać czytelnikom inne podejście do własnego zdrowia, pomóc osiągnąć lepsze samopoczucie i zdrowie. Mimo, że prezentuję praktyczne rozwiązania, które testowałem na sobie oraz najbliższych, to nie są one jednakowo skuteczne dla wszystkich. Nie powinno się bezwarunkowo korzystać z wszystkiego, co tu opisuję. Porady, które udostępniam powinny być szczegółowo analizowane, porównywane z własnym przypadkiem, ewentualnie konfrontowane z innymi podobnymi publikacjami i dopiero, gdy będą one przedstawiały się jako odpowiednie w danym przypadku, wprowadzane w życie. 

Zawarte w treści Bloga PRO - Zdrowotnego moje własne artykuły i artykuły gości zawsze zgadzają się z moją opinią i tylko opinią właśnie są.

Treść moich artykułów ma charakter wyłącznie informacyjny. Nie może być podstawą do stosowania lub niestosowania jakichkolwiek środków farmaceutycznych. Portal na którym znajduje się mój blog ani osoby współpracujące nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności wynikajacej z zastosowania informacji opisanych na moim blogu.

Jako autor Bloga PRO - Zdrowotnego nie bierę na siebie odpowiedzialności za zamieszczone reklamy. Kupujący powinien być ostrożny odpowiadając na reklamę, bądź wysyłając pieniądze. Wprawdzie przykładam sporą wagę do tego, aby reklamodawcy, którzy publikują tu swoje reklamy byli wiarygodni, ale nie mogę odpowiadać za ich czyny. Dane adresowe jak i szczegóły oferty każdego reklamodawcy można uznać za pewne tylko w momencie publikacji.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...