środa, 19 września 2012

Kąpiel w chemicznej zupie

Mówiąc dbam o zdrowie, z reguły mamy na myśli, to że staramy się dobrze odżywiać, wieść życie pozbawione nadmiaru stresu, staramy się dbać o tężyznę fizyczną naszego organizmu. I z reguły na tym kończy się nasza świadomość w kwestii zadbania o nasze zdrowie.

A prawda jest taka, że nawet jeśli dbamy o tych kilka spraw, to choć z pewnością zdrowsi jesteśmy to jednak dziś już do pełni zdrowia nie wystarczy. Jak powiedziała autorka artykułu, który dziś zaprezentuję: Najbardziej zabija nas niewiedza i ignorancja, ponieważ wiele zagożeń możemy w prosty sposób uniknąć. Jest tylko jeden warunek! Musimy wiedzieć co nam zagraża!Zapraszam do lektury artykułu Ewy Wesołowskiej pt.: "Utopieni w toksycznej zupie"

P.S. Czy wiesz, że wprowadzając kilka prosty zmian do swojego życia, unikniesz większości szalejących chorób cywilizacyjnych, poprawisz swoje samopoczucie oraz zdrowie by móc cieszyć się nim przez długie lata. Poznaj dwa pierwsze kroki!  ZAPISZ SIĘ TERAZ by otrzymać darmowy fragment mojego e-booka pt.: "10 nawyków dla zdrowia, czyli jak cieszyć się dobrym zdrowiem wprowadzając kilka prostych zmian."

Zgadzam się z Polityką Prywatności
Drogi czytelniku, jeżeli podoba Ci się to co przeczytałeś, proszę poleć ten artykuł innym, wciskając poniższy przycisk - „Poleć To"
Jeżeli to, co tu przeczytałeś jest dla Ciebie cenne, wspomóż mnie darowizną (nawet skromną), bym mógł nadal tworzyć ten blog dla Ciebie. Dziękuję!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...