środa, 17 października 2012

Witamin magiczna moc! cz. 3

Zdjęcie: Greg @ Flickr
W ostatnim tygodniu zamieściłem wpis o bardzo ważnej dla naszego zdrowia, grupie witamin. Rozpuszczalne w wodzie witaminy z grupy B, biorą udział w niemal wszystkich procesach naszego organizmu a brak którejkolwiek z tych witamin, niemal zawsze kończy się sporymi kłopotami dla naszego organizmu.

Przez współczesny establishment medyczno-farmaceutyczny uznawane jest 13 związków, które zalicza się do grupy witamin B. Jednak istnieje jeszcze jeden związek, który przez współczesną Big Pharme został odsądzony od czci i wiary. Wieloletnia propaganda i nagonka medialna skutecznie usunęła w mroki niebytu zarówno samą witaminę jak i naukowca który ją odkrył. Mówię oczywiście o witaminie B17. I właśnie o niej pragnę poinformować ciebie czytelniku w dzisiejszym wpisie. Zapraszam do przeczytania obszernego opracowania na temat B17, które znalazłem na eiobie.


P.S. Czy wiesz, że wprowadzając kilka prosty zmian do swojego życia, unikniesz większości szalejących chorób cywilizacyjnych, poprawisz swoje samopoczucie oraz zdrowie by móc cieszyć się nim przez długie lata. Poznaj dwa pierwsze kroki!  ZAPISZ SIĘ TERAZ by otrzymać darmowy fragment mojego e-booka pt.: "10 nawyków dla zdrowia, czyli jak cieszyć się dobrym zdrowiem wprowadzając kilka prostych zmian."

Zgadzam się z Polityką Prywatności
Drogi czytelniku, jeżeli podoba Ci się to co przeczytałeś, proszę poleć ten artykuł innym, wciskając poniższy przycisk - „Poleć To"
Jeżeli to, co tu przeczytałeś jest dla Ciebie cenne, wspomóż mnie darowizną (nawet skromną), bym mógł nadal tworzyć ten blog dla Ciebie. Dziękuję!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...