środa, 12 grudnia 2012

Idzie RAK, nieborak, jak ugryzie... cz. 2

Zgodnie z zapowiedzią z poprzedniego tygodnia dziś dalszy ciąg rozważań na temat nowotworów. Tym razem jednak będzie ciut inaczej a co ważniejsze bardziej optymistycznie. Zamiast zwracać uwagę totalne nie powodzenia współczesnej medycyny konwencjonalnej na tym polu, dostaniesz garść informacji, które mogą doprowadzić do tego, że nie będziesz miała powodów by korzystać z wątpliwej oferty wyżej wspomnianej medycyny.

Choć może dziś prezentowany artykuł jest nieco zbyt mocno naładowany emocjami, również tymi nie do końca pozytywnymi, jednakże zawarte w nim informacje dotyczące profilaktyki tak istotne i cenne, że naprawdę warto w całości przestudiować go w całości. O części spraw w nim zawartych już wspominałem jednakże ten artykuł jest ciekawym zestawienie sporej ilości informacji w jednym miejscu. Dlatego serdecznie zapraszam Ciebie do przeczytania artykułu Marii Nowak pt: Rak - Nowotwory - Leczenie – Zapobieganie.P.S. Czy wiesz, że wprowadzając kilka prosty zmian do swojego życia, unikniesz większości szalejących chorób cywilizacyjnych, poprawisz swoje samopoczucie oraz zdrowie by móc cieszyć się nim przez długie lata. Poznaj dwa pierwsze kroki!  ZAPISZ SIĘ TERAZ by otrzymać darmowy fragment mojego e-booka pt.: "10 nawyków dla zdrowia, czyli jak cieszyć się dobrym zdrowiem wprowadzając kilka prostych zmian."

Zgadzam się z Polityką Prywatności
Drogi czytelniku, jeżeli podoba Ci się to co przeczytałeś, proszę poleć ten artykuł innym, wciskając poniższy przycisk - „Poleć To"
Jeżeli to, co tu przeczytałeś jest dla Ciebie cenne, wspomóż mnie darowizną (nawet skromną), bym mógł nadal tworzyć ten blog dla Ciebie. Dziękuję!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...