środa, 23 stycznia 2013

Mikrofalówkom podziękujmy - na zawsze!

Zdjęcie: MrsEds
Dziś zaprezentuję kolejny artykuł, który tak jak tydzień temu będzie co najmniej dość kontrowersyjny. Zapewne wielu czytelników poprze to co tu przeczyta jednakże z całą pewnością znajdą się i tacy którzy od razu odrzucą i będą gotowi spierać się z zasadnością postawionych w tym artykule tez. Tak jak pisałem w poprzednim tygodniu, proponuję Tobie drogi czytelniku zapoznanie się z tematem zanieczyszczeń, które moim zdaniem mają znaczący wpływ na nasze zdrowie. Zanieczyszczeń, które znacznie trudniej wyczuć i są mniej namacalne niż wszelkie zanieczyszczenia chemiczne. Mam na myśli zanieczyszczenia elektromagnetyczne i mikrofalowe.

Jest to o tyle temat kontrowersyjny, że świat nauki, raczej milczy na ten temat a potężne korporacje mające krocie zyski z produkcji i sprzedaży urządzeń wytwarzających tego typu zanieczyszczenia pilnie strzegą przysłowiowego „swojego podwórka” i w miarę możliwości starają się nie dopuścić do powszechnego wycieku wyników różnych niezależnych badań, których wyniki mogły by zaszkodzić powszechności stosowania oferowanych przez nich urządzeń.

Dziś proponuję przeczytać artykuł, który bardzo konkretnie i wnikliwie omawia kwestię wpływu wszelkich mikrofal na nasze zdrowie. Bezpośredni wniosek jaki wynika z tego artykuły to: pozbądź się dla swojego własnego zdrowia kuchenki mikrofalowej ze swojej kuchni i to jak najprędzej. Zapraszam do przeczytania artykułu: „Kuchenki mikrofalowe - PRECZ Z NASZYCH KUCHNI!”P.S. Czy wiesz, że wprowadzając kilka prosty zmian do swojego życia, unikniesz większości szalejących chorób cywilizacyjnych, poprawisz swoje samopoczucie oraz zdrowie by móc cieszyć się nim przez długie lata. Poznaj dwa pierwsze kroki!  ZAPISZ SIĘ TERAZ by otrzymać darmowy fragment mojego e-booka pt.: "10 nawyków dla zdrowia, czyli jak cieszyć się dobrym zdrowiem wprowadzając kilka prostych zmian."

Zgadzam się z Polityką Prywatności
Drogi czytelniku, jeżeli podoba Ci się to co przeczytałeś, proszę poleć ten artykuł innym, wciskając poniższy przycisk - „Poleć To"
Jeżeli to, co tu przeczytałeś jest dla Ciebie cenne, wspomóż mnie darowizną (nawet skromną), bym mógł nadal tworzyć ten blog dla Ciebie. Dziękuję!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...