środa, 16 stycznia 2013

Przepis na ugotowanie ... mózgu!

Zdjęcie: cyrusbulsara
Dziś bardzo krótki wstęp będzie, głównie dlatego, że z jednej strony temat jest dość obszerny a w dodatku kontrowersyjny a z drugiej strony mam stosunkowo mało czasu. W najbliższych dwóch artykułach proponuję Tobie drogi czytelniku zapoznanie się z tematem zanieczyszczeń, które moim zdaniem mają znaczący wpływ na nasze zdrowie. Jednakże rodzaj tych zanieczyszczeń znacznie odbiega od tego co dotychczas zdążyłeś się przyzwyczaić, czytając moje wpisy. Rodzaj tych zanieczyszczeń jest znacznie mniej namacalny niż wszelkie zanieczyszczenia chemiczne. Mam na myśli zanieczyszczenia elektromagnetyczne i mikrofalowe.

Jest to o tyle temat kontrowersyjny, że świat nauki, raczej milczy na ten temat a potężne korporacje mające krocie zyski z produkcji i sprzedaży urządzeń wytwarzających tego typu zanieczyszczenia pilnie strzegą przysłowiowego „swojego podwórka” i w miarę możliwości starają się nie dopuścić do powszechnego wycieku wyników różnych niezależnych badań, których wyniki mogły by zaszkodzić powszechności stosowania oferowanych przez nich urządzeń.

Dziś proponuję przeczytać artykuł, który bardzo konkretnie i wnikliwie omawia kwestię wpływu na nasze zdrowie sygnału telefonii komórkowej. Zapraszam do przeczytania artykułu: „Szkodliwość fal krótkich(mikrofal) z nadajników telefonii komórkowej”


P.S. Czy wiesz, że wprowadzając kilka prosty zmian do swojego życia, unikniesz większości szalejących chorób cywilizacyjnych, poprawisz swoje samopoczucie oraz zdrowie by móc cieszyć się nim przez długie lata. Poznaj dwa pierwsze kroki!  ZAPISZ SIĘ TERAZ by otrzymać darmowy fragment mojego e-booka pt.: "10 nawyków dla zdrowia, czyli jak cieszyć się dobrym zdrowiem wprowadzając kilka prostych zmian."

Zgadzam się z Polityką Prywatności
Drogi czytelniku, jeżeli podoba Ci się to co przeczytałeś, proszę poleć ten artykuł innym, wciskając poniższy przycisk - „Poleć To"
Jeżeli to, co tu przeczytałeś jest dla Ciebie cenne, wspomóż mnie darowizną (nawet skromną), bym mógł nadal tworzyć ten blog dla Ciebie. Dziękuję!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...