środa, 2 stycznia 2013

Najdoskonalsza fabryka chemiczna

Sylwester i pierwszy dzień nowego roku już za nami. Czas szampańskiej zabawy właśnie się zaczął a wraz z nim, w większości przypadków rzek łykanego alkoholu oraz okres postanowień noworocznych. Nie mam nic przeciw piciu alkoholu ale zawsze wyznawałem i nadal wyznaję zasadę że trzeba wiedzieć ile, kiedy i z kim można wypić. Dlatego proponuję zrobić niespodziankę naszej wątrobie i tym razem wypić więcej czystej wody niż alkoholu. Również dlatego życzę Tobie drobi czytelniku, przede wszystkim zdrowia, dobrych pro-zdrowotnych nawyków oraz wytrwałości w dotrzymywaniu swoich postanowień noworocznych.

Dziś kilka słów od znanego i często cytowanego na tym blogu autora, Janusza Dąbrowskiego na temat najdoskonalszej, najnowocześniejszej fabryki chemicznej naszego organizmu. To właśnie wątroba jest taką doskonałą fabryką i to ona w całości odpowiada za detoksykację naszych ciał. Dlatego bardzo istotnym jest, by wiedzieć jak jej w tym procesie nie przeszkadzać. A jeśli zależy Ci na długim i dobrym zdrowiu to wręcz powinieneś ją wspomagać w tym procesie. Dlatego zapraszam serdecznie do szczegółowego zapoznania się z bardzo ważnym artykułem Janusza Dąbrowskiego pt: „O wątrobie krótka, ale ważna opowiastka...”P.S. Czy wiesz, że wprowadzając kilka prosty zmian do swojego życia, unikniesz większości szalejących chorób cywilizacyjnych, poprawisz swoje samopoczucie oraz zdrowie by móc cieszyć się nim przez długie lata. Poznaj dwa pierwsze kroki!  ZAPISZ SIĘ TERAZ by otrzymać darmowy fragment mojego e-booka pt.: "10 nawyków dla zdrowia, czyli jak cieszyć się dobrym zdrowiem wprowadzając kilka prostych zmian."

Zgadzam się z Polityką Prywatności
Drogi czytelniku, jeżeli podoba Ci się to co przeczytałeś, proszę poleć ten artykuł innym, wciskając poniższy przycisk - „Poleć To"
Jeżeli to, co tu przeczytałeś jest dla Ciebie cenne, wspomóż mnie darowizną (nawet skromną), bym mógł nadal tworzyć ten blog dla Ciebie. Dziękuję!Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...